Новини
Все, що потрібно знати про ШГБ
Шкільний громадський бюджет — це конкурс через який органи місцевого самоврядування взаємодіють з дітьми та молоддю , що спрямований на залучення учнів системи закладів загальної середньої освіти до участі в бюджетному процесі шляхом подання проектів, відкритого голосування за них та реалізації-проектів переможців, визначених безпосередньо учнями закладу загальної середньої освіти
Щорічно з 25 листопада по 10 грудня проходить Всеукраїнська кампанія « 16 днів проти насильства». Основна її мета – привернення уваги до проблем подолання домашнього насильства та жорстокого поводження, підвищення рівня обізнаності у будь-яких його проявах, створення безпечного освітнього середовища у школі, запобігання вчинення дітьми злочинів та правопорушень.
В рамках акції у ОЗ «Вишнівський ліцей» було проведено ряд заходів присвячених цій тематиці, підготовлених практичним психологом та соціальним педагогом Драган О.В.
Учні 10 класу стали учасниками години спілкування з елементами тренінгу « Попередження, виявлення і подолання випадків насильства та жорстокого поводження у сімї». Школярі були ознайомлені із законодавчою базою України та Міжнародними документами щодо попередження насильства у сім′ї та захисту прав дітей. Працюючи у групах ,учні намагалися диференціювати різні види насильства та описували їх ознаки. У підсумку заняття старшокласники обговорили та усвідомили алгоритм дій у випадку переживанння явища насильства.
Учні 9 класу взяли участь у просвітницькій грі «Коло безпеки» - настільній ігровій методиці, мета якої сформувати в учасників систему уявлень та знань щодо явищ насильства, форм та методів його подолання.
Учні 5-7 класів під керівництвом учителя образотворчого мистецтва Матвійчук Ірини Георгіївни взяли участь у виставці малюнків «Насильство очима дітей», тим самим вони виразили своє бачення та відношення до проблеми насильства .
В рамках цієї ж акції між учнями сьомого класу було проведено квест «Іспит по протидії булінгу». Розв′язуючи різні пізнавальні завдання, підлітки активізували свої знання про таке явище ,як булінг .У підсумку заняття, кожна команда отримала сертифікат про проходження Іспиту по протидії булінгу.
Для учнів молодших класів були проведені години спілкування «Даруй добро на радість людям» .де діти вчилися розрізняти поняття «добро» та «зло», складали прислів′я про доброту та вчилися робити добрі справи.
В рамках відзначення міжнародного дня людей з інвалідністю з учнями 4 класу було проведено годину спілкування « З теплом у серці» Виконавши вправу «Розірване серце», школярі усвідомили та обговорили основні правила спілкування з людьми з інвалідністю ,а також міркували ,якими словами та діями можна підтримати таких дітей. Переглядаючи фільм «Мотузки», та захоплюючись поведінкою дівчинки, що піклувалася про свого хворого однокласника, діти вчилися бути емпатійними та небайдужими.
Проведені заходи спонукали учнів до аналізу власних дій, вчинків, сприяли вихованню гуманності та поваги до гідності людини. Всі прийшли до висновку, що насильству немає виправдання, тому слід не замовчувати про такі явища і вміти вчасно прийти на допомогу.
Привітання четвертокласникам від Першої вчительки ОЗ "Вишнівський ліцей".
Буду я за вами сумувати, буде вас мені не вистачати.
Ви ж у науку далі йдіть, та мене не підведіть.
Свято останнього дзвоника – радісне й сумне водночас. Для першачків – це щастя ще непізнаваного смаку навчання та шкільної дружби, а для випускників – прощання з дитинством. Хоч у 2021 життя школярів змінилось через пандемію, а у 2022 через війну, однак дуже важливо не втрачати бойовий дух та вірити у світле майбутнє юного покоління. Зі святом !!!
Доброго здоров’я!» – так вітаються наші співвітчизники, а коли прощаються кажуть «Бувайте здорові!» , тобто бажають здоров’я і практично ніколи не замислюються скільки сенсу закладено у цих словах.
7 квітня весь світ святкує Всесвітній день здоров'я, який було започатковано на честь створення, а точніше – прийняття статуту Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) у 1948 році.
Мир - головна цінність для будь-якої людини. Захищати його ідеали, зміцнювати дружні відносини між державами, спільними зусиллями працювати для досягнення миру в усьому світі - основні принципи, якими керувалася ООН, заснувавши це свято.
Сенс учнівського самоврядування в сучасній, демократичній школі полягає не в управлінні одних дітей іншими, а в навчанні всіх дітей основам демократичних відносин у суспільстві, у навчанні їх керувати собою, своїм життям в колективі.
20 січня у ОЗ «Вишнівський ліцей» відбулись вибори Голови Координаційної Ради дитячо-юнацької організації «Джерело». Відповідно до статуту дитячо-юнацької організації кандидатом міг стати будь-який учень 7-11 класів, який має авторитет у класі та школі. Активним виборчим правом були наділені учні 5-11 класів та педагоги ліцею.
Свої кандидатури на посаду Голови координаційної ради подали шестеро учнів: Вовкунович Анастасія (10 клас), Билінський Юрій (8 клас), Сіжук Станіслав (9 клас), Софія Сахарук (10 клас), Яна Коцура (10 клас), Анна Сахарук (8 клас).
Кандидати представили свою виборчу програму на загальношкільній конференції і вели агітацію, намагаючись довести до кожного виборця свій план дій на найближчий час, кожен хотів переконати в тому, що саме він зможе зробити шкільне життя більш демократичним, цікавим і змістовним. Працювала шкільна виборча комісія у складі учнів 11 класу: Кузьмич Діана (голова); члени: Симчук Ярослав, Киричук Наталія. Вибори пройшли цікаво і дуже активно. І хоча всі кандидати були гідні, за підсумками голосування Головою Координаційної ради стала учениця 10 класу Анастасія Вовкунович.
Вітаємо новообраного президента з перемогою, бажаємо впровадити політику демократичної нової школи, політику знань, порозуміння та поваги, яка сприятиме демократизації та покращенню життя школи.
29 січня в Україні відзначається річниця бою під Крутами, який для українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність. Здавалося б, минуло так багато років з того часу, а тема боротьби за свою незалежність і досі гостра й актуальна для нас.
Не дають можливості забути про відчайдушний подвиг молодих українців під Крутами і учні 10 класу ОЗ "Вишнівський ліцей". Вчитель історії Коваль Л.С. провела невеличкий історичний екскурс у далекий січень 1918 року, коли й відбулися ці страшні, криваві й болючі для українців події... Вони переглянули фільм про події того часу, під назвою "Крути 1918" та вшанували пам'ять загиблих героїв хвилиною мовчання.
14 лютого в світі відзначають Міжнародний день дарування книг. Це дуже молоде свято, яке з’явилося в 2012 році. За чотири роки про нього дізнались у багатьох країнах – може воно незабаром складе конкуренцію і Дню святого Валентина.
Запрошуємо цього дня долучитися до акції «Подаруй бібліотеці книгу», яку проводить бібліотекар нашої школи. Книги, подаровані вами, стануть в нагоді читачам бібліотеки.
Тиждень інформатики
Кожен навчальний предмет має величезний потенціал і здатен вплинути на формування успішної особистості. Серед них – інформатика, що має у своєму арсеналі потужний засіб — нові інформаційні технології. Вони відкривають учням доступ до нетрадиційних джерел інформації, підвищують ефективність самостійної роботи, дають цілком нові можливості для творчості.
Тиждень інформатики у Вишнівському ліцеї проходив з 22 по 26 листопада. Завданням тижня було підвищити інтерес учнів до навчальної діяльності, до пізнання дійсності та самих себе, а також вихованню самодисципліни та самоорганізації. Впродовж тижня використовувались різні прийоми і форми організації урочної та позаурочної діяльності учнів, які забезпечували підвищення мотивації та пізнавального інтересу учнів, сприяли розкриттю внутрішнього їхнього потенціалу.
На дошці оголошень 22 листопада було розміщено план проведення тижня, де можна було ознайомитися з графіком проведення всіх заходів.
Для учнів 2-4 класів під керівництвом учителя Самойлич Н.М. була організована виставка малюнків та розмальовок, конкурс «Загадкова інформатика» для учнів 3 класів та вікторина для 4 класу «Склади слово».
Учні старших класів під керівництвом учителя інформатики Димарчук О.В. мали змогу перевірити свої знання в конкурсі «Мислимо логічно». Учні 6 класу прийняли участь в турнірі «Юних інформатиків», семикласники отримали змогу позмагатися в конкурсі ерудитів «Комп’ютерний світ». Для учнів 8-11 класів проводився конкурс «Подорож Україною». Метою якого було розробити електронну презентацію в програмі Microsoft Power Point. Перемогу отримала учениця 11 класу – Киричук Наталія. II-місце: Шеремета Дарина, Оксентюк Олена 11 клас та Кулик Катерина 9 клас. III-місце: Ряпич Вікторія, Рищук Ірина та Склянчук Ольга 9 клас. Завершився тиждень інформатики проведенням І етапу Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій, в якій взяли участь учні 8-11 класів.
Новорічні герої, учні 6 класу, ОЗ «Вишнівський ліцей» привітали дітлахів з прийдешнім Новим роком. У казку повірили і дорослі і діти, побувавши на вечірці у Снігуроньки.
Лялькову виставу « Різдвяна рукавичка» демонстрували учні 5 класу.
Цікаві дебати проходили між командами «Тигрики» та «Оселедець під шубою». Учасники грали у цікаву новорічну інтелектуальну гру- шоу «Де логіка? ».
Новорічний флешмоб згуртував учнів 8-11 класів.
Гучний сміх, веселощі лунали протягом заходів.
Успіхів вам та любові!
Щоб завжди були здорові!
Хай луна веселий сміх!
З новим роком вас усіх!