Міністерством Державного майна Російської імперії в 1860 році в селі Вишнів була побудована сільська школа. Забезпечення державного вона не мала, а вчитель отримував кошти зі складки парафіян 40-80 карбованців по добровільній згоді. В 1887 році вчителем при школі був місцевий селянин Севастьян Положевець, який отримав освіту в місцевій школі. В цей період в школі навчалося до 50 учнів - хлопчиків ( дівчаток не було зовсім).
Рішенням Вишнівського сільського сходу , яке відбулося 1885 році, перейменована в церковно-приходську школу. На утримання вчителю було призначено 70 карбованців, крім того, вчителю в рік селяни здавали по одному гарнцю озимого хліба з кожного двору, який мав землю. Вчителю надавалась можливість користуватись землею для сільської школи по люстрації. А саме: 360 квадратних сажнів і одна десятина сінокісної. Громада також зобов'язувалась для опалення школи поставляти власні дрова, а також утримувати сторожа школи. У 1897 році в закладі навчалось 60 хлопчиків. Вчителем був псаломщик місцевої церкви Анатолій Федорович Пущаровський, під безпосереднім керівництвом законовчителя, настоятеля місцевої церкви Якова Ганжулевича. Священник Яків Ганжулевич у 1896 р училищною Єпархіальною Радою, як зразковий законовчитель, нагороджений 20 карбованцями.
Після того, як Волинь була окупована Польщею, в 1925 році в с. Вишнів була побудована нова 3-х класна початкова школа, в якій навчалося 48 хлопчиків і 49 дівчаток, навчання тривало 5 років і велось лише на польській мові.
Після другої світової війни школа продовжила свою роботу в цьому ж приміщені. Лише в 1986 році було завершено будівництво нового приміщення, а 1 вересня цього ж року нова Вишнівська восьмирічка урочисто відкрила свої двері. З 1988 року одержала статус середньої школи.
На сьогоднішній день в 11 класах Вишнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ стсупеня навчається 233 учня з села Вишнів та Коцюри. В навчальному закладі працює 27 вчителів.